strona główna  »  aktualności  »  aktualności
Terminy odrabiania zajęć Terms of phys
Data publikacji: 01.06.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMINY ODRABIANIA ZAJĘĆ NA OBIEKTACH SPORTOWYCH W SEMESTRZE LETNIM  2016/2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŁYWANIE

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

GRY ZESPOŁOWE

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

ĆWICZENIA MUZ.-RUCH./

FITNESS/

FIT.  PROZDR.

CWFiS

ul. Styrska 20/24

YOGA

 

IV DS

ul. Matejki  21/23

SIŁOWNIA MĘSKA

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

FITNESS

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

GIMNASTYKA ZDROWOTNA/

REHABILITACJA

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

SAMOOBRONA

/MODELOWANIE SYLWETKI

 

Sala Judo UŁ

ul. Tamka 12

TENIS STOŁOWY

 

Sala 

ul. Tamka 12

08.06.2017

czwartek

9.30-11.00

mgr Piotr Antoniak

mgr Anna Milczarek

9.00 - 10.30

mgr Bożena Krawczyk

 

 

 

 

9.00 - 10.30

mgr Piotr Zych

 

 

 

13.06.2017

wtorek

9.30-11.00

mgr Piotr Antoniak

mgr Anna Milczarek

9.00 - 10.30

mgr Bogdan Kobierecki

mgr  Jarosław Niewiadomski

9.00 - 10.30

mgr Urszula Doboszyńska

8.30 - 10.00

mgr Jolanta Motyl

9.00 -- 10.30

mgr Piotr Jaworowicz

10.30-12.00

mgr Michał Chojecki

 

9.00 -- 10.30

mgr Ewa Karolczyk

10.30 –12.00

mgr Jolanta Motyl

9.00 - 10.30

mgr Teresa Węglarska

(Sala gimn. zdr.)

mgr Dorota Czarniecka

(Sala 17)

9.00 – 10.30

mgr Krzysztof Plesiewicz

(SAMOOBRONA)

10.30-12.00

mgr Iwona Kobierecka

MODELOWANIE SYLWETKI

9.00 – 10.30

mgr Piotr Korus

10.30-12.00

mgr Jarosław Adamczyk

21.09.2017

czwartek

9.30-11.00

mgr Krzysztof Mielczarek

mgr Piotr Zych

 

9.00 - 10.30

mgr Bożena Krawczyk

mgr Bogdan Kobierecki

 

9.00 - 10.30

mgr Beata Waszczyko-wska

10.30-12.00

mgr Urszula Doboszyńska

9.00 - 10.30

mgr Jolanta Motyl

9.00 -- 10.30

mgr Michał Chojecki

10.30-12.00

mgr Piotr Jaworowicz

 

9.00 - 10.30

mgr Ewa Karolczyk

10.30-12.00

mgr Beata Waszczyko-wska

 

9.00 - 10.30

mgr Iwona Kobierecka

(Sala gimn. zdr.)

10.30-12.00

mgr Teresa Węglarska

(Sala gimn. zdr.)

mgr Dorota Czarniecka

(Sala 17)

8.30 – 10.00

mgr Teresa Węglarska

MODELOWANIE SYLWETKI

10.00-11.30

mgr Krzysztof Plesiewicz

SAMOOBRONA

9.00 – 10.30

mgr Jarosław Adamczyk 10.30-12.00

mgr Piotr Korus

 

28.09.2017

czwartek

9.30-11.00

mgr Piotr Antoniak

mgr Anna Milczarek

9.00 - 10.30

mgr Jarosław Niewiadomski

mgr Bożena Krawczyk

 

9.00 - 10.30

mgr Urszula Doboszyńska

9.00 - 10.30

mgr Beata Waszczyko-wska

 

9.00 -- 10.30

mgr Piotr Jaworowicz

10.30-12.00

mgr Bogdan Kobierecki

 

 

 

 

9.00 -- 10.30

mgr Krzysztof Mielczarek

10.30-12.00

mgr Ewa Karolczyk

 

9.00 – 10.30

mgr Michał Chojecki

(Sala gimn. zdr.)

mgr Piotr Zych

(Sala 17)

10.30-12.00

mgr Dorota Czarniecka

(Sala 17)

mgr Krzysztof Mielczarek

(Sala gimn. zdr.)

9.00 – 10.30

mgr Iwona Kobierecka

MODELOWANIE SYLWETKI

10.30-12.00

mgr Krzysztof Plesiewicz

(SAMOOBRONA)

 

9.00 – 10.30

mgr Piotr Korus

10.30-12.00

mgr Jarosław Adamczyk

 

PierwszyPoprzedniNastpnyOstatni