strona główna  »  aktualności  »  aktualności
ODRABIANIE ZAJĘĆ
Data publikacji: 15.02.2018
 

 REGULAMIN ODRABIANIA ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

w zakładce Aktualności

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODRABIANIE ZAJĘĆ NA OBIEKTACH SPORTOWYCH W SEMESTRZE ZIMOWYM  2017/2018

 

 

PŁYWANIE

 

 

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

GRY ZESPOŁOWE

 

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

ĆW. MUZ.-RUCH/

FITNESS/FITNESS PROZDROWOTNY

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

YOGA

 

 

 

XIV DS

ul. Matejki

21/23

SIŁOWNIA MĘSKA

 

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

FITNESS

 

 

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

GIMNASTYKA ZDROWOTNA/

REHABILITACJA

 

CWFiS

ul. Styrska 20/24

SAMOOBRONA

/MODELOWANIE SYLWETKI

 

Sala Judo UŁ

ul. Tamka 12

TENIS STOŁOWY

 

 

Sala 

ul. Tamka 12

25.01.2018

czwartek

9.30 – 11.00

mgr Piotr Antoniak

mgr Anna Milczarek

9.00 - 10.30

mgr Jarosław Niewiadomski

mgr Piotr Zych

 

9.00 - 10.30

mgr Urszula Doboszyńska

9.00 - 10.30

mgr Jolanta Motyl

9.00 - 10.30

mgr Piotr Jaworowicz

10.30-12.00

mgr Bogdan Kobierecki

 

9.00 - 10.30

mgr Krzysztof Mielczarek

10.30 – 12.00

mgr Ewa Karolczyk

 

9.00 – 10.30

mgr Teresa Węglarska

(Sala g. zdr.)

10.30 – 12.00

mgr Dorota Czarniecka

(Sala 17)

mgr Michał Chojecki

(Sala g. zdr.)

9.00 – 10.30

mgr Iwona Kobierecka

(MOD. SYLW.)

10.30 – 12.00

mgr Krzysztof Plesiewicz

(SAMOOBRONA)

 

9.00 – 10.30

mgr Piotr Korus

10.30-12.00

mgr Jarosław Adamczyk

1.02.2018

czwartek

9.30 – 11.00

mgr Piotr Antoniak

mgr Anna Milczarek

9.00 - 10.30

mgr Bogdan Kobierecki

mgr Jarosław Niewiadomski

 

9.00 - 10.30

mgr Urszula Doboszyńska

 

9.00 - 10.30

mgr Piotr Jaworowicz

10.30-12.00

mgr Michał Chojecki

 

9.00 – 10.30

mgr Ewa Karolczyk

10.30 – 12.00

mgr Jolanta Motyl

9.00 – 10.30

mgr Teresa Węglarska

(Sala g. zdr.)

mgr Krzysztof Mielczarek

(Sala 17)

10.30 – 12.00

mgr Dorota Czarniecka

(Sala g. zdr.)

 

9.00 – 10.30

mgr Krzysztof Plesiewicz

(SAMOOBRONA)

10.30 – 12.00

mgr Iwona Kobierecka

(MOD. SYLW.)

9.00 – 10.30

mgr Piotr Korus

10.30-12.00

mgr Jarosław Adamczyk

15.02.2018

czwartek

9.30 – 11.00

mgr Piotr Antoniak

mgr Anna Milczarek

9.00 - 10.30

mgr Bogdan Kobierecki

mgr Jarosław Niewiadomski

 

9.00 - 10.30

mgr Urszula Doboszyńska

9.00 - 10.30

mgr Jolanta Motyl

9.00 - 10.30

mgr Piotr Zych

10.30-12.00

mgr Piotr Jaworowicz

 

9.00 – 10.30

mgr Ewa Karolczyk

10.30 – 12.00

mgr Piotr Zych

 

9.00 – 10.30

mgr Iwona Kobierecka

(Sala g. zdr.)

mgr Krzysztof Mielczarek

(Sala 17)

10.30 – 12.00

mgr Michał Chojecki

(Sala g. zdr.)

 

9.00 – 10.30

mgr Teresa Węglarska

(MOD. SYLW.)

10.30 – 12.00

mgr Krzysztof Plesiewicz

SAMOOBRONA

 

9.00 – 10.30

mgr Jarosław Adamczyk

Aktualności:
Studencie zrelaksuj się!Studencie zrelaksuj się!
19.01.2018...wi颥j
ODRABIANIE ZAJĘĆODRABIANIE ZAJĘĆ
15.02.2018...wi颥j
Sportowe piątkiSportowe piątki
01.02.2018...wi颥j
Rejestracja na zajęcia wfRejestracja na zajęcia wf
13.02.2018...wi颥j
Formularz zaświadczenia lekarskiegoFormularz zaświadczenia lekarskiego
14.03.2017...wi颥j
Physical education classes token registrPhysical education classes token registr
01.02.2018...wi颥j
Regulamin odrabiania zajęćRegulamin odrabiania zajęć
15.02.2018...wi颥j
  Uwaga sportowcy- AZS UŁ zaprasza Uwaga sportowcy- AZS UŁ zaprasza
29.10.2017...wi颥j